Kullanıcı Sözleşmesi

 

Sitenin ve mobil uygulamanın genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartlar,kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi'nin Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) ve mobil uygulama kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir. Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) sitesini ya da Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) mobil uygulamasını kullanmayınız. Siteyi ya da mobil uygulamayı kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) işbu site ve site uzantısında ya da mobil uygulamada mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede ya da mobil uygulamada sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.Değişiklikler sitede ya da mobil uygulamada yayın tarihinde yürürlüğe girer Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) kullanıcılarına siteye ya da Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) mobil uygulamasına her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

1. Kullanım ve Gizlilik Kuralları Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'un tüm üyelerine açıktır. Site ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'un mobil uygulaması üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.Aşağıdaki yazılı durumlarda,site yönetimi üyenin site ya da mobil uygulama kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi,

1.b. Site ya da Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)  mobil uygulama içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması,

1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

1.d. Sitenin ya da mobil uygulamanın güvenliğini tehdit edecek, sitenin, mobil uygulamanın ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi

2. İçerik Kullanımı

2.a. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) ,bu internet sitesi ve mobil uygulamanın genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde ile mobil uygulamadaki tüm bilgi,resim, Spica Dance Shoes markası ve diğer markalar,www.spicadanceshoes.com  alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik,grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler,bilgisayar yazılımları,uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde veya mobil uygulamada bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz,başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz,başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz,iletilemez,sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

2.b. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'a ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) mobil uygulamasına iletilen tüm eleştirilerin hakkı Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) 'a aittir,istenildiği taktirde Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

3. Sorumluluklar

3.a. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'u ve mobil uygulamayı ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar)onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir.Bu bilgiler,gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır. Buradaki amaç, sitenin ve mobil uygulamanın kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'u geliştirmektir.

3.b. Kullanıcı, Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) sitesi ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'un mobil uygulaması hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'un internet sitesi ve mobil uygulama üzerinden hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir.

3.c. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) 'u ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) mobil uygulamasını kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

3.d. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) mobil uygulaması ile yapılan mesajların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) tarafından önerilmektedir.Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) sorumlu tutulamaz.

3.e. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) mobil uygulamasına giriş yetkisi iptal edilecektir.Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) yada kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'a aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

3.f.Bu internet sitesi ve mobil uygulama Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) Kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) ,bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

3.g. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com),kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi,e-posta adresi,sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim,pazarlama,bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır.Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) kendisine yönelik yukarıda

belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

3.h. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

3.i. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen "Gizlilik Politikası" bölümünü okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) 'un uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com), Kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için Kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

4. Hizmet Sürekliliği

4.a Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır. Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com), herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanıcılarına bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) sitesinin veya Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) mobil uygulama hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) sitesine ya da mobil uygulamasına göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.

4.b Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

5. Gizlilik Politikası Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com), daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (İsim, yaş, e-posta, vb.) talep etmektedir. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) 'da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları ya da profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde; sitede ya da mobil uygulama üzerinden yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) üyelik formlarından topladığı bilgileri,söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta,faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com), Google Analytics'in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır.

Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics'in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'u ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) tarafından verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Işbu Gizlilik Sözleşmesini kabul ederek bilgilerinizin Reklam yayıncıları ile reklam ve tanıtım amacıyla paylaşılmasına onay vermektesiniz. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (İsim, soyadı, T.C Kimlik No, cinsiyet, yaş vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek

amacıyla kullanılmaktadır. Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) mobil uygulama reklamlarını internet üzerindeki yayıncı sitelerde yer

verdikleri banner alanlarında gösterecektir. Ziyaretçilerin Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'a ve mobil uygulamaya geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) tarafından ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)  mobil uygulaması veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye

yönelik tüm işlemlerin Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız yada telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.Bizlere her zaman aşağıda belirtilen

iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir

başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan "Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız." linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Hesabım" bölümünde bulunan "Üyelik Bilgileri Güncelleme" alanında "Reklam ve duyuru e-postalarını almak istiyorum" seçeneğini boş bırakarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com), daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (İsim, yaş, e-posta, vb.) talep etmektedir. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) 'da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları ya da profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde; sitede ya da mobil uygulama üzerinden

yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır. Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) , üyelik formlarından topladığı bilgileri,

söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com), Google Analytics'in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır.Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics'in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'u ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) tarafından verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler,

hedef kitle çalışmalarında kullanılırken diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Işbu Gizlilik Sözleşmesini kabul ederek

bilgilerinizin Reklam yayıncıları ile reklam ve tanıtım amacıyla paylaşılmasına onay vermektesiniz. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (İsim, soyadı, T.C Kimlik No, cinsiyet, yaş vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır. Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) mobil uygulama reklamlarını internet üzerindeki yayıncı sitelerde yer

verdikleri banner alanlarında gösterecektir. Ziyaretçilerin Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com)'a ve mobil uygulamaya geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) tarafından ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) ve Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) mobil uygulaması veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye

yönelik tüm işlemlerin Spica Dance Shoes (www.spicadanceshoes.com) ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bizlere her zaman aşağıda

belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir.

Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Firma Adı

MELEK YILDIZ AYAKKABI TASARIM İMALAT SAN. ve DIŞ TİC. A.Ş.

 

 

Telefon         +90 312 267 3033

Adres           ASO 1. OSB Ural Caddesi No:18 06935 Sincan/ANKARA

E-posta         [email protected]